Certyfikaty

 Start / CertyfikatyCentrum Szkoleniowe Agentów Ochrony - Certyfikaty.

Ramowe Programy Szkolenia opracowali najlepsi Specjaliści, Policjanci z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć, które będą prowadzone przez wykładowców legitymujących się wieloletnią pracą w Ochronie i Policji. Uprzejmie informujemy, że słuchacze kursu otrzymują świadectwa potwierdzające uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie fizycznej ochrony osób i mienia zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH z dnia 18 grudnia 2013 r. 

Nasze zaświadczenia honorowane są przez Wojewódzkie Komendy Policji na terenie całego kraju.

Centrum Szkoleniowe Agentów Ochrony ADEPT jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod nr ewidencyjnym 2.04/00071/2009. Należy podkreślić, że istnieje możliwość rozszerzenia kursu, o szkolenie z organizacji zabezpieczenia imprez masowych, które kończy się uzyskaniem świadectwa uprawniającego do pracy w charakterze członka służb porządkowych. Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz szkolenie strzeleckie będą odbywały się w Bydgoszczy. Dotychczas przeszkoliliśmy ok. 1300 osób ubiegających się o licencję I stopnia pracownika ochrony fizycznej, oraz ponad 800 osób ubiegających o licencję II stopnia i kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Kontakt do nas: +48 601 918 210 Zapraszamy do kontaktu z nami, na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jeśli takowe istnięją! ZAPRASZAMY!


Centrum Szkolenia Agentów Ochrony ADEPT
otwiera nowe horyzonty!

KURS NA LICENCJE DETEKTYWA!


Kontakt z nami

 

 

    • ul. Toruńska 151,
      85-880 Bydgoszcz
    • +48 601 918 210
    • kontakt@adept.bydgoszcz.pl

 

 

 

 

Czym jest ADEPT?


 

 

Jesteśmy profesjonalną placówką działającą w systemie oświaty która przez szereg wykładów oraz ćwiczeń merytorycznie przygotowuje swoich słuchaczy do pracy w charakterze konwojent, pracownik grupy interwencyjnej, inspektor ochrony, szef ochrony. Tematyka szkoleń teoretycznych jak i praktycznych zgodna jest z wytycznymi zawartymi w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH z dnia 18 grudnia 2013 r.


Dowiedz się więcej!

 

Wizytówka QR CODE