O Centrum

 Start / O CentrumO Centrum Szkolenia Agentów Ochrony.

CSAO ADEPT w swojej ofercie posiada kursy szkoleniowe kwalifikowanych pracowników ochrony, szkolenia pracowników ochrony imprez masowych oraz detektywów. Nowością cieszącą się coraz większym zainteresowaniem są kursy doskonalące pracowników ochrony fizycznej dla zorganizowanych grup lub podmiotów gospodarczych. Wysoką jakość zajęć gwarantują wykładowcy legitymujący się wieloletnią pracą w Policji oraz Ochronie. Po ukończeniu kursów każdy z uczestników otrzymuje stosowne zaświadczenia potwierdzające uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji. Nasze zaświadczenia honorowane są  przez Wojewódzkie Komendy Policji na terenie całego kraju. Wysoka jakość szkoleń i niskie ceny cieszą się bardzo dobrą opinią naszych słuchaczy.

 

Kontakt do nas: +48 601 918 210 Zapraszamy do kontaktu z nami, na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jeśli takowe istnięją! ZAPRASZAMY!


Centrum Szkolenia Agentów Ochrony ADEPT
otwiera nowe horyzonty!

KURS NA LICENCJE DETEKTYWA!


Kontakt z nami

 

 

    • ul. Toruńska 151,
      85-880 Bydgoszcz
    • +48 601 918 210
    • kontakt@adept.bydgoszcz.pl

 

 

 

 

Czym jest ADEPT?


 

 

Jesteśmy profesjonalną placówką działającą w systemie oświaty która przez szereg wykładów oraz ćwiczeń merytorycznie przygotowuje swoich słuchaczy do pracy w charakterze konwojent, pracownik grupy interwencyjnej, inspektor ochrony, szef ochrony. Tematyka szkoleń teoretycznych jak i praktycznych zgodna jest z wytycznymi zawartymi w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH z dnia 18 grudnia 2013 r.


Dowiedz się więcej!

 

Wizytówka QR CODE